Site Overlay

Lody włoskie, tajskie | Lodziarnia

NO ZŁAP TEN TELEFON I ZAMÓW PYSZNE JEDZENIE

lody gdynia, lodziarnia gdynia, lody włoskie gdynia, lody tajskie gdynia    lody gdynia, lodziarnia gdynia, lody włoskie gdynia, lody tajskie gdynia
🚚 Transport cateringu na terenie portu - 0 złotych.
Dowóz do dzielnic: Oksywie, Obłuże, Śródmieście - 7 złotych.


ZAMÓWIENIA PROSIMY SKŁADAĆ OD 9:30 DO 17:00 (PON-PT).

Zapraszamy do Kantyny w Gdyńskim Porcie na pyszne smaki różnych kuchni.

lody gdynia, lodziarnia gdynia, lody włoskie gdynia, lody tajskie gdynia
W upalne dni nic tak nie ochładza człowieka jak lody, no może poza prysznicem 🙂 Jednak my chcielibyśmy zaprosić wszystkie osoby poszukujące lodów w Gdyni, na równie pyszne jedzenie z różnych kuchni świata, które można znaleźć w Gdyńskiej Kantynie. Na specjalną uwagę wśród lodów na pewno zasługują na nią lody włoskie i lody tajskie. Kantyna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:00, a jedzenie można zamówić również przez telefon na dowóz. Jeżeli właśnie Państwo zgłodnieli, zapraszamy do lokalu Kantyny, zlokalizowanego w Gdyńskim Porcie, lub zachęcamy do zamówienia online. Dowozimy w rejonach Oksywie, Obłuże, Śródmieście.

lody tajskie gdynia


lody włoskie gdynia


lody gdynia


lodziarnia gdynia


lody tajskie gdynia


lody włoskie gdynia


lody gdynia


lodziarnia gdynia


lody tajskie gdynia
lody włoskie gdynia
lody gdynia
lodziarnia gdynia
Gdyńska Kantyna to idealnie miejsce, by znaleźć letnią ochłodę w postaci lodów włoskich i tajskich. Kantyna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:00. Obecnie jedzenie można też zamówić przez telefon i skorzystać z dowozu w rejonach Oksywie, Obłuże i Śródmieście.

Gdyńska Kantyna to idealne miejsce dla osób, które chcą spróbować wyśmienitych lodów włoskich i tajskich. W ofercie znajdują się różne smaki lodów, dzięki czemu każdy może znaleźć coś dla siebie. Kolejnym atutem Kantyny jest to, że produkty są świeże, przygotowane zgodnie z tradycją i bez żadnych konserwantów.

Gdyńska Kantyna to doskonała opcja dla wszystkich, którzy chcą spróbować tej pysznej specjału. Można odwiedzić lokal w Gdyńskim Porcie lub skorzystać z opcji internetowego zamówienia.

Jeżeli wciąż jesteście głodni i szukacie pysznych lodów w Gdyni, Kantyna jest idealnym miejscem! Gdyńska Kantyna jest idealnym miejscem na zjedzenie prawdziwych, włoskich lodów. Znajduje się w Gdyńskim Porcie i serwuje pyszne dania i lody z całego świata.

Wśród lodów na specjalną uwagę zasługują lody włoskie oraz lody tajskie. Te smakiowe wariacje stanowią swoistą odnowę wśród tradycyjnych lodów w kolorach białym, brązowym i zielonym. Z pewnością spodobają się one zarówno dzieciom, jak i dorosłym.

Lokal jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach 9:30 do 17:00, więc decyzja o zjedzeniu lodów może być podejmowana spontanicznie. Osoby niezmotoryzowane nie muszą się martwić, ponieważ Kantyna oferuje darmowy dowóz w rejonach Oksywie, Obłuże i Śródmieście. Zamówienia można składać również poprzez stronę internetową Kantyny.

Upalne dni szczególnie potrzebują orzeźwiających smakołyków. W Gdyni każda osoba z pewnością znajdzie coś dla siebie – zarówno tradycyjny deser, jak i międzynarodowe lody włoskie. Nie czekaj, już dziś skorzystaj z oferty Gdyńskiej Kantyny i przekonaj się, jak oryginalnym smakołykiem są lody włoskie!

Gdyńska Kantyna to niezwykłe miejsce, gdzie można zasmakować specjałów z różnych kuchni świata. Znajduje się w samym centrum Gdyńskiego Portu. Największym zainteresowaniem wśród lodów czoskujących w Kantynie, cieszą się lody włoskie i lody tajskie. To prawdziwe orzeźwienie w słoneczne dni! Dostępność lodów nie jest tu problemem - Kantyna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:00, a jedzenie można zamówić również przez telefon na dowóz, dla tych z okolic Oksywia, Obłuża i Śródmieścia. Wybór tajskich lodów w Gdyńskiej Kantynie jest ogromny – od lodów owocowych i białkowych, po lody z kokosem i mlekiem kokosowym, to idealne połączenie smaków i orzeźwienia na upalne dni. Więc jeśli szukasz odrobiny relaksu i chłodu, koniecznie odwiedź Gdyńską Kantynę i spróbuj lody tajskie. Na pewno nie pożałujesz!

Gdynia to miasto, w którym jest wielu miłośników różnych smaków i kuchni światowych. W Gdyńskiej Kantynie możemy znaleźć doskonale zimne, odświeżające i słodkie lody włoskie lub tajskie. W upalne dni lodowe przysmaki są wyjątkowo apetyczne i przyciągają klientów, chcących skosztować czegoś innego niż standardowe lody.

Lody tajskie to doskonała alternatywa dla tradycyjnych lodów włoskich, które są częścią menu Gdyńskiej Kantyny. Czym wyróżniają się te lodowe przysmaki? Od Miang Kum (w składzie którego znajduje się sos z ziaren sezamu, kokosa i kreolskiego śledzia w oleju kokosowym) po klasyczną kremę z lodów tajskich z dodatkiem całych ziaren ziarna jako tak zwany piasek lodowy. Wszystkie składniki są starannie dobrane i odpowiednio przechowywane, aby zachować od pierwotnej chwili świeżość.

Gdyńska Kantyna jest czynna od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:00, a smakołyki tajskie można zamówić również na dowóz. Ponadto, zapraszamy zarówno na zakupy stacjonarne, jak i przez internet. Szeroki wybór lodów i oferta dowozów dostępna są w rejonie Oksywia, Obłuży i Śródmieścia.

Zasmakuj prawdziwych lodów tajskich i uświetnij swój dzień w Gdyńskiej Kantynie! Kremowe i zimne przysmaki z pewnością okażą się frywolnym przerywnikiem w nagrzanej atmosferze.
FANPAGEINSTAGRAM