Site Overlay

Restauracja | Kuchnia chińska | Jedzenie chińskie PORT GDYNIA

NO ZŁAP TEN TELEFON I ZAMÓW PYSZNE JEDZENIE

kuchnia chińska Gdynia, restauracja chińska Gdynia, jedzenie chińskie Gdynia    kuchnia chińska Gdynia, restauracja chińska Gdynia, jedzenie chińskie Gdynia
🚚 Transport cateringu na terenie portu - 0 złotych.
Dowóz do dzielnic: Oksywie, Obłuże, Śródmieście - 7 złotych.


ZAMÓWIENIA PROSIMY SKŁADAĆ OD 9:30 DO 17:00 (PON-PT).

Zapraszamy do Kantyny w Gdyńskim Porcie
na pyszne smaki kuchni chińskiej.

kuchnia chińska Gdynia, restauracja chińska Gdynia, jedzenie chińskie Gdynia
Kuchnia chińska to kilka różnych podkuchni, różni się ona pod względem składników, przypraw oraz sposobu przyrządzania, w zależności od części Chin, w których serwowane są dania. W naszej Kantynie czeka na Państwa kilka pysznych dań z kuchni chińskiej. W kuchni chińskiej potrawy przeważnie je się pałeczkami z miseczek, natomiast zupy tradycyjnie łyżką. W kulturze kuchni chińskiej napoje dolewa się biesiadnikom, a nie sobie. Co jest zdecydowanie charakterystyczne w zwyczaju tej kuchni, ponieważ normalnie w restauracji dolewamy sobie sami. Pałeczki podczas jedzenia dań stosuje się nie tylko w chińskiej kuchni, ale innych krajach azjatyckich od wieków. W kuchni chińskiej stosuje się pałeczki kwadratowe, tzw. kuaizi. Przeważnie pałeczki w kuchni chińskiej wytwarza się z drewna lub bambusa. W danych czasach w kuchni chińskiej można było spotkać również pałeczki wytwarzane z kości słoniowej, czy też metali.

kuchnia chińska Gdynia

restauracja chińska Gdynia

jedzenie chińskie Gdynia

kuchnia chińska port Gdynia

restauracja chińska port Gdynia

jedzenie chińskie port GdyniaWarto znać w kuchni chińskiej również zasady jedzenia: na pałeczki nie wolno nabijać jedzenia, po posiłku odkłada się na specjalne podkładki, pałeczkami nie powinno się też gestykulować, ponieważ w krajach azjatyckich uznawane to jest za obrazę, dodatkowo trzeba wystrzegać się oblizywania pałeczek, a krzyżowanie pałeczek przynosi nieszczęście. W kuchni chińskiej istnieje również kilka technik gotowania.

kuchnia chińska Gdynia

restauracja chińska Gdynia

jedzenie chińskie Gdynia

kuchnia chińska port Gdynia

restauracja chińska port Gdynia

jedzenie chińskie port GdyniaZapraszamy do Kantyny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:30 do 17:00 na pyszne dania kuchni chińskiej.

kuchnia chińska Gdynia restauracja chińska Gdynia jedzenie chińskie Gdynia kuchnia chińska port Gdynia restauracja chińska port Gdynia jedzenie chińskie port Gdynia

dobre tajskie jedzenie gdynia


najlepsza tajska restauracja gdynia


polecana tajska restauracja gdynia


dobre tajskie jedzenie gdynia


najlepsza tajska restauracja gdynia


polecana tajska restauracja gdynia


dobre tajskie jedzenie gdynia
najlepsza tajska restauracja gdynia
polecana tajska restauracja gdynia


Restuaracja chińska w Gdyni to miejsce, w którym można skosztować wielu smaków kuchni chińskiej. Kuchnia chińska jest Jednym składnikiem dziedzictwa kulturowego Chin i ma swoje długowieczne korzenie, gdzie gotowanie często było arcydziełem. Kuchnia chińska jest unikalna w swojej złożoności w zależności od regionu.

Jednak niepozorne szczegóły jak posługiwanie się pałeczkami podczas jedzenia są nadal ważnym elementem kultury azjatyckiej. Pałeczki są tradycyjnym narzędziem używanym w kuchni chińskiej już od wieków i stanowią istotną część tradycyjnego zwyczaju. W kuchni chińskiej są one tak samo ważne jak łyżka, ponieważ używa się ich do jedzenia dań z miseczek.

W naszej restauracji w Gdyni można znaleźć kilka pysznych dań z kuchni chińskiej. Restuaracja ma szeroką gamę dań, które można cieszyć się podczas jedzenia w tradycyjnym stylu azjatyckim. Personel restauracji jest dobrze wykształcony i wykwalifikowany, aby obsługiwać gości według ich potrzeb.

Dzięki specjalnym technikom gotowania, lokalna kuchnia jest bardziej aromatyczna niż klasyczna, konwencjonalna kuchnia chińska. Restauracja oferuje potrawy z wszystkich stref chińskiej kuchni, w tym tajskie, wietnamskie i japońskie. Dodatkowo każde danie jest szczegółowo dekorowane.

Restuaracja oferuje różnorodność potraw, które są dopasowane do każdego rodzaju klienta, dzięki czemu wszyscy znajdą coś dla siebie. Nowoczesne menu zachęca do zamawiania potraw z różnych stref kulturowych, dzięki czemu goście mogą cieszyć się smakiem kuchni i kultury azjatyckiej.

Restauracja ciągle stara się doskonalić i wprowadzać nowości do oferowanych potraw i koktajli. Restauracja ceni sobie jakość jedzenia, ponieważ to ma być kluczowy element w kuchni tunelu świateł.

Restuaracja Gdyni jest miejscem dla wszystkich, którzy chcą smakować wspaniałych dań z klasycznej i nowoczesnej kuchni chińskiej. Zamawianie jedzenia i spróbowanie go jest doskonałym sposobem na przeżycie prawdziwego szaleństwa azjatyckiego i zanurzenie się w smakach tego egzotycznego regionu świata. Kuchnia chińska to bogate menu, które różni się w zależności od regionu pochodzenia. W Kantynie do Państwa dyspozycji oddajemy dania z jednej z podkuchni chińskich, które będą szczyptą z tego azjatyckiego uniwersum smaków. Kuchnia chińska zdecydowanie odmienna jest od tego, w jaki sposób zwykle jemy posiłki. Zamiast sztućce i talerzy, jedzenie serwuje się z miseczki i pałeczkami - kuaizi - które są tradycyjnego kształtu kwadratu lub prostokąta i wykonywane są z drewna, bambusa, metali lub kości słoniowej. Zgodnie z chińskimi zwyczajami napoje dolewa się biesiadnikom, a nie sobie, co uznawane jest za ważny wymóg zachowywania odpowiedniego wystroju uroczystości. To, czego nie wolno robić, to nabijać jedzenia na pałeczki i oblizywać ich podczas jedzenia, a także krzyżować pałeczki - co jest czynnością przynoszącą nieszczęście. Kuchnia chińska oferuje nam też szeroko rozpowszechnione w tamtych rejonach techniki kulinarne, takie jak grillowanie, smażenie czy duszenie. Dużą popularnością cieszy się grillowana kaczka pekińska, steki z wołowiny, ziemniaki z portobello, warzywa na parze, codzienne zupy rybne, makaron lub ryż i mnóstwo przekąsek. Wspaniałą cechą kuchni chińskiej jest to, że ludzie, którzy spożywają jedzenie, często robią to w towarzystwie i po jedzeniu ludzie nadal kontynuują rozmowy najczęściej w przyjacielskiej atmosferze. Aby w pełni cieszyć się kuchnią chińską, lepiej jest unikać typowych odpowiedników chińskich potraw, takich jak zupa chińska z kurczakiem i pieczarkami czy sos szechuański, które są po prostu mieszanką smaków, które amerykańscy i europejscy kucharze stworzyli jako alternatywne smaki do kuchni chińskiej. Dlatego warto przyjść do naszej Kantyny w Gdyni, gdzie będą Państwo mieli niesamowitą okazję doświadczyć prawdziwego smaku i wrażeń kuchni chińskiej. W naszym menu znajdziecie oryginalne, tradycyjne i doskonale doprawione dania stworzone przez naszych wybitnych kucharzy.
FANPAGEINSTAGRAM